You are currently viewing Piotr Skuza. Historyk, który odwiedził nasze Stowarzyszenie

Piotr Skuza. Historyk, który odwiedził nasze Stowarzyszenie

Projekt pn. „Życie to sztuka filmowa – moje emocje” finansowany z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Zgodnie z zapowiedziami w listopadzie nasze Stowarzyszenie odwiedził Piotr Skuza. W spotkaniu uczestniczyli członkowie wszystkich grup. Piotr Skuza jest nauczycielem historii i muzyki. Od lat związany jest ze Szkołą Podstawową nr 38 w Częstochowie. Jest współorganizatorem Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Muzyce Rockowej oraz Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Częstochowie o Puchar Przechodni Przewodniczącego Rady Miasta. Nasz gość ma wiele pasji. Obok historii i muzyki (warto podkreślić, że od lat uczy gry na gitarze), interesuje się także sportem (jest wielkim fanem  AZS-u) i polityką.